Autowash özel kimyasallarıyla boya yüzeyindeki UV ışınlarının vermiş olduğu zararlar, fırça çizikleri, su lekeleri, asit yağmurlarının oluşturduğu lekeler,  çamur çizikleri, portakallaşma ( pütür yüzey ), zift, haşere kalıntıları temizlenerek  mat görüntünün yerine ıslak, parlak, çizilmemeye karşı dirençli ve yeni görünüm sağlandığı sistemdir.

Autowash Seramik Kaplama Nano Boya Koruma Sistemi

1 - Aracınız dışındaki toz ve çamur gibi kaba kirlerden arındırılması için özel cilalı köpüklü fırçasız yıkama ürünümüz ile yıkanır.

2 - Yıkama ile çıkarılması mümkün olmayan  su lekeleri, asit yağmur lekeleri, zift, bina boyası, çimento, kireç vb. kalıntıları özel ürünlerimiz ile boya yüzeyine kesinlikle zarar vermeden temizlenir.

3 -  Polisaj Makinası ve Özel Süngerleri ile aracınızın boya yüzeyindeki fırça çizikleri, çamur çizikleri, kılcal çizikler, tırnağa gelmeyen derin çizikler, sürtmeden oluşan çizikler ve pütürleşmeler çizik giderici ürünlerimiz ile temizlenir.

4- Özellikle koyu renk araçlarda daha çok görülen harelenmeler özel hare giderici ürünümüz ile polisaj makinası kullanılarak boya yüzeyi pürüzsüz bir hale getirilir.

5- Özel cila ürünümüz ile pürüzsüz hale getirilen boya yüzeyi polisaj makinası  ve özel cila süngeri kullanılarak  mat görüntünün yerine ıslak, parlak ve yeni görünüm sağlanılır.

6- Boya yüzeyinin ıslak, parlak ve yeni görünümünü uzun süre koruması için sentetik koruyucu wax ürünü uygulanır.

7 – UV güneş ışınları, asit yağmurları, çamur, zift, haşere kalıntıları vb. etkenlere karşı koruma altına alabilmek için özel seramik kaplama nano boya koruma ürünümüz uygulanır.

      Autowash Seramik Kaplama Nano Boya Koruma Sistemi  işlemi ortalama 4 – 6 saat sürede yapılır.